Size nasıl yardımcı olabilirim?kktcilan.com Kullanım Şartları

Tanıtım
kktcilan.com (kktcilan.com) sitesine hoş geldiniz. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. kktcilan.com'a girmekle, aşağıda verilen şartları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu şartlar, kktcilan.com'ın herkes için uygun ve güvenilir bir yer olmasını sağlamak için düzenlenmiştir.

kktcilan.com.com'un Kullanımı:
Uygun kategoride veya alanda giriş yapmalı ve aşağıda belirtilen uygunsuz davranışlardan uzak kalmalısınız:

  • Kanunlara aykırı davranış sergilemek veya kurallarımızı ve yasak içerik ilkelerimizi ihlâl etmek;
  • Yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek;
  • Üçüncü bir kişinin haklarını çiğnemek;
  • Mesaj sağanağı yapmak, mektup zincirleri göndermek veya piramit şemaları dağıtmak;

kktcilan.com'a veya kktcilan.com kullanıcılarının mallarına veya haklarına zarar verecek virüsler veya başka teknolojiler dağıtmak;

Altyapımıza makul olmayan ölçülerde yüklenmek veya kktcilan.com'nun normal bir biçimde çalışmasına engel olmak;

Bizim açık yazılı iznimiz olmadan, robot , örümcek, kazıyıcı ya da başka türlü otomatik araçlarla kktcilan.com'a ulaşıp ne maksatla olursa olsun içerik toplamak;

Başka kişilere ait içerikleri veya kişisel verileri kopyalamak, değiştirmek, işleme almak veya dağıtmak;

Kendi rızaları olmadan başka kişiler hakkında, email adresleri de dâhil olmak üzere, bilgi toplamak veya sonuçlarını almak;

kktcilan.com'a girişi önleyen veya kısıtlayan ölçüleri gözardı etmek.

kktcilan.com'nun Kötüye Kullanımı
Sitemizin düzgün bir şekilde çalışmasına hep birlikte sahip çıkmak amacıyla,lütfen karşılaştığınız problemleri veya incitici ya da sarsıcı içerikleri bize bildirmek üzere sinyal (flagging) sistemimizi kullanınız. İlkelerimize ters düşen davranışlar sergilediği veya problem yarattığı düşünülen kullanıcıları kktcilan.com'dan uzak tutmak için, hizmetlerimizi kısıtlayabilir ya da sona erdirebilir, içerikleri uzaklaştırabilir ve teknik veya yasal adımlar atabiliriz. Ancak, bir kullanıcıyı kktcilan.com'dan uzak tutmaya ya da tutmamaya karar versek bile, kullanıcıların kktcilan.com'ı izinsiz veya yasalara aykırı bir şekilde kullanmalarından dolayı kktcilan.com olarak herhangi bir sorumluluğumuz olmadığını, tüm mesuliyetin ilglili kullanıcıya ait olduğunu bildiririz.

Ücretler ve Hizmetler
kktcilan.com'ı kullanmak genel olarak ücretsizdir. Belirli hizmetler için ücret talep edebiliriz. Eğer kullandığınız hizmet ücretli ise bu ücreti gözden geçirmek ve kabul etme olanağınız bulunacaktır. Ücretlerimiz Yeni Türk Lirası cinsinden olup zaman zaman tarafımızca değiştirilebilir. Ücretler konusundaki değişiklikleri sitede yayınlayarak bildiririz. Ücretlerimizi promosyon amacıyla ya da yeni bir hizmetimiz için geçici olarak değiştirebiliriz. Bu değişiklik tarafımızca promosyonun veya yeni hizmetin ilan edildiği andan itibaren geçerli olur.

Ücretlerimizin geri ödemesi olmayıp, vadesi geldiğinde ödemekle yükümlü olursunuz. Eğer ödemezseniz aldığınız hizmeti kısıtlayabiliriz.

İçerik
kktcilan.com, kendine, size ve başka kullanıcılara ait veriler içerir. Bu sözleşmeyi kabul etmekle, kktcilan.com'ı, telif haklarımızı veya ticari markalarımızı kullanmayacağınızı, kopyalamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya dağıtmayacağınızı beyan etmiş olursunuz. kktcilan.com'a sunmuş olduğunuz her hangi bir içerik ile, bu içerik üzerindeki telif, yayın, veritabanı gibi fikri mülkiyete konu olabilecek her türlü hakkı ve diğer haklarla ilgili olarak, söz konusu içeriğin her türlü medyada kullanılabilmesi için kktcilan.com'a, münhasıran olmayan, dünya çapında geçerli, daimi, geri alınamaz, ücretsiz ve lisansı devredilebilir hakları, kullanma hakkını vermiş olursunuz. İçeriğinizi sitemizde yayınlamak ve sunmak için bu hakkı bize vermeniz gerekir. Şartlarımızın veya herhangi bir kişinin haklarının ihlal edildiği şüphemiz olduğunda, söz konusu içeriği en kısa sürede siteden uzaklaştırma hakkımız saklıdır.

Sorumluluk
Başka kullanıcıların göndermiş veya yapmış olduğu şeylerden bizi sorumlu tutmayacağınızı taahhüt etmiş bulunuyorsunuz. kktcilan.com sitesindeki verilerin büyük bir kısmı başka kullanıcılara ait olduğu için, burada sunulanların kalitesi, güvenliği veya yasallığı da dahil olmak üzere, kullanıcıların yapmış olduğu iletişimlerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Ayrıca hizmetlerimize sürekli ve güvenli erişimi de garanti edemeyiz. Yine buna bağlı olarak, yasaların öngördüğü çerçevede, her türlü harici teminat veya garanti, şart ve koşullar geçersiz sayılacaktır. kktcilan.com'ı kullanmanız sonucu meydana gelebilecek olası para kaybından, (ticari) itibar azalmasından ya da özel veya dolaylı hasarlardan sorumlu tutulamayız. kktcilan.com, sadece ağır kusurlu olması durumunda sorumlu tutulabilir.

Bir önceki paragrafa rağmen yine de bundan bizim sorumlu olduğumuza dair karar verilirse, size veya üçüncü bir tarafa karşı sorumluluğumuz (a) söz konusu tazminatı gerektiren durumdan önceki 12 ay içerisinde bize ödemiş olduğunuz ücret toplamıyla veya (b) 100 Euro ile sınırlı olacaktır (hangisi daha yüksek ise, o geçerli olacaktır)


Kişisel Bilgiler
kktcilan.com'ı kullanmakla, kişisel verilerinizin tasarimyazilim.com tarafından, Türkiye'de bulunan ağ sunucularında, gizlilik ilkemizde açıklanan biçimde toplanmasına, transfer ve muhafaza edilmesine ve kullanılmasına müsaade etmiş olursunuz. Ayrıca, aksini belirtmediğiniz takdirde, bizden reklam ve pazarlama amaçlı mesajlar almayı da kabul etmiş olursunuz


Fikri Mülkiyet İhlallerinin Bildirimi (Kanıtlanmış Hak Sahipleri - VeRO)
Türkiye'de kktcilan.com..com tarafından özel bireylere çok sayıda çeşitli ürün sunulmaktadır. Hak sahibi taraflar, özellikle de telif hakkı, ticari marka hakları ya da üçüncü taraflarca sahip olunan diğer hakların sahipleri, hakları üzerinde ihlal oluşturabilecek her türlü teklifi bildirebilirler ve bu teklifin kaldırılması için istekte bulunabilirler. Hak sahibi tarafın yasal temsilcisinin bu durumu bize doğru biçimde bildirmesi halinde, fikri mülkiyet hakları üzerinde ihlal oluşturmakta olan ürünler, kktcilan.com.com tarafından kaldırılacaktır.


İhlalin Bildirilmesi
İhlal Bildirimi Programına katılmak için, tek yapmanız gereken İhlal Bildirimi Formunu doldurmak ve bu formu kktcilan.com.com adresine fakslamaktır. İmzanızla tamamlanmış bu formu, mülkiyet haklarınızı ihlal ediyor olabilecek ilanları bildirmek için kullanabilirsiniz. İhlal Bildirimi Formunda istenilen bilgi bu nesneler hakkında bildirimde bulunan tarafların ya hak sahibi taraf ya da onun resmi olarak yetkili temsilcileri olduğunu garanti altına alma amacını taşımaktadır. Bu bilgi kktcilan.com.com'un kaldırılacak ilanı saptamasını da sağlamalıdır. Doğru biçimde doldurduğunuz İhlal Bildirimi Formunu almamızdan sonra, daha sonraki raporlarınızı kktcilan.com.com'a sadece email yoluyla gönderebilirsiniz.


Not! Bu form sadece fikri mülkiyet haklarının yasal sahipleri tarafından kullanılabilir. "İhlal Bildirimi" sunulan ürünlerin üçüncü tarafların telif hakkı, ticari marka hakkı ya da diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemelerini garanti altına almayı amaçlamaktadır. Diğer tüm sorular için, ziyaretçiler ve ilan verenler kktcilan.com.com ile irtibat formundan irtibata geçebilirler.

Genel
Bu şartlar ve kktcilan.com'da belirtilen diğer ilkeler, siz ile kktcilan.com.com arasında yapılan ve önceki sözleşmelerin yerini alan nihai sözleşme niteliğindedir. Bu sözleşme Türkiye hukukuna tabidir. Taraflar karşılıklı olarak İstanbul mahkemelerinin münhasır olmayacak şekilde yetkili olduğunu kabul etmişlerdir. Bu hüküm, sizin tüketici olmanız durumunda, uygulanacak tüketici hukukunun başka bir hukuk olmasını gerektirmesi halinde sizin yasal haklarınızı etkilemeyecektir. İşbu metinde yazılı olmayan hükümler açısından, ilgili hükümden feragat edilmiş olduğu anlamı çıkarılamaz. Bu şartlardan birinin mahkeme tarafından geçersiz kılınması halinde, sözleşmedeki diğer şartlar geçerliliğini aynen koruyacaktır. Sözleşmeyi, tek taraflı olarak, aşağıda belirtilen bildirim hükmü uyarınca otomatikman uyarlayabiliriz. Yasalara aykırı veya kişisel hakların ihlali içerikli bildirimler haricindeki bildirimlerinizin aşağıda yazılı adrese taahhütlü mektup ile gönderilmesi gereklidir.


Bildirimlerimizi kullanıcı olarak bildirmiş olduğunuz email adresinize veya taahhütlü posta ile göndereceğiz. Kayıtlı olarak postalanan bildirimlerin, postalama tarihinden itibaren beş gün içerisinde tarafınızca alınmış olduğu kabul edilecektir. Bu sözleşme tarafımızca her zaman güncellenebilir. Güncellemeler, siteyi bir sonraki kullanımınızda veya 30 gün içerisinde (hangisi daha önce söz konusu olursa) geçerli olmaya başlar. Bu sözleşmenin dışında, kullanıcı ve tarafımızca imzalanmış başka yazılı sözleşmeler haricinde, hiçbir sözleşme geçerli olmayacaktır. Sorularınızı, görüşlerinizi veya şikayetlerinizi kktcilan.com Müşteri Hizmetlerine irtibat formundan göndermeniz rica olunur.

  Yardim | Hakkimizda | Gizlilik ilkesi | Kullanim sartlari˝ | K˝br˝s ilan

holigan

kktcilan.com`da yer alan ve kullanicilar tarafindan olusturulan tum icerik, yorum ve bilgilerin dogrulugu, yayinlanmasi ile ilgili tum yasal yukumlulukler icerigi olusturan kullaniciya aittir. Bu icerigin, yorum ve bilgilerin yanlislik, eksiklik veya yasalarla duzenlenmis kurallara aykiriligindan dolayi kktcilan.com asla sorumlu tutulamaz. ilanlarla ilgili sorularinizi ilan sahiplerine sorabilirsiniz.

© 2010 kktcilan.com her hakki saklidir.

Bu internet sitesinin kullanicilari Kullanim Sozlesmesi ve Gizlilik Politikasi'ni kabul etmis sayilirlar